Pracownicy tymczasowi

Pracownicy tymczasowi

Zdajemy sobie doskonale sprawę z tego, że filarem skutecznego biznesu jest dobrze wykwalifikowana kadra. Znalezienie odpowiedniego pracownika jest czasochłonnym i wymagającym zadaniem. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom większości firm, pomagamy im w znalezieniu pracowników tymczasowych. Wzrost zapotrzebowania na ten rodzaj zatrudnienia pojawia się często w pracy sezonowej, w sektorze produkcyjnym i budowlanym. Nasze doświadczenie i znajomość technik rekrutacyjnych pozwala nam znaleźć kandydata, który dobrze sprawdzi się na danym stanowisku. Jako agencja pośrednictwa dysponujemy własnymi bazami kandydatów i kanałami w mediach społecznościowych, co usprawnia rekrutację. Koordynujemy cały proces rekrutacyjny od A do Z, w tym sprawy związane z kadrami. Przygotowujemy niezbędne dokumenty – umowy, wnioski do ZUS, rozliczenia czasu pracy, urlopów i wynagrodzenia chorobowego. Jednym słowem wspieramy naszych Klientów we wszystkich niezbędnych formalnościach! Pozwala to zaoszczędzić czas, który można przeznaczyć na prowadzenie biznesu. Zawsze można na nas liczyć również w sytuacjach awaryjnych! W przypadku, gdy jeden pracownik się nie sprawdzi natychmiast, podstawiamy kolejnego. Współpracujemy z kandydatami z Polski, ale w naszej bazie znajdują się również pracownicy tymczasowi z Ukrainy.

Jak rozpocząć współpracę?

Firmy, które chcą wynająć pracowników na krótki okres czasu, zapraszamy do kontaktu poprzez formularz w zakładce (formularz kontaktowy) . Wystarczy wypełnić formularz z wytycznymi do rekrutacji. Zawiera on niezbędne dla nas informacje, które pozwolą nam przygotować ofertę dostosowaną do Twoich indywidualnych potrzeb. Twój kontakt to początek współpracy, która zaowocuje znalezieniem pracownika wpisującego się w konkretne potrzeby i określone wymagania. Skorzystaj z naszych usług już dziś!

Formularz kontaktowy

Pomożemy Ci w skutecznym znalezieniu pracowników. Odpowiemy na pytania i wątpliwości oraz skutecznie przeprowadzimy cały proces rekrutacyjny. Wypełnij formularz a my, zajmiemy się resztą!

Referencje

"Wszystko na pięć, wszystkie detale uzgodnione na spotkaniu rekrutacyjnym mialy potwierdzenie na miejscu pracy, polecam"

Marcin, Hydraulik

"Witam wszystkich poszukujących pracy w swojej branży za granicą jeśli cenicie sobie szybką a zarazem konkretną rekrutacje bez zbędnego "owijania w bawełnę", to dobrze trafiliście. Od pewnego czasu współpracuję z Jobforce i dotąd na wszelkie moje pytania, otrzymywałem odpowiedź, zostałem wysłany do pracy jako elektryk i również jestem mile zaskoczony, z całą pewnością mogę polecić wam takiego Pracodawce."

Paweł, Elektryk

"Pracuje tu na kontrakcie dzięki firmie Jobforce. Jest wszystko w porządku ze strony firmy, bardzo miła Pani Joanna, która potrafi wszystko przygotować w odpowiednim czasie. Jest sumienną osobą, a co ważne konkretną, też po jakimś czasie interesuje się pracownikami czy wszystko jest tak jak powinno być."

Mariusz, Elektryk

"Wyjechałem do Norwegii dzięki Job Force z praca trafiłem w dziesiątkę . Wszystko co wcześniej było uzgodnione wszelkie informacje zgadzały się . Po 3 miesiącach próbnych była podwyżka . W razie pytań zawsze można zadzwonić nawet w trakcie pracy do Pani Joanny także pomagała i odpowiadała na każde pytanie . Polecam naprawdę warto , jeżeli szukacie dobrej pracy bez żadnych kombinacji i dopiero zaczynacie lub chcecie wyjechać to moja opinia 10 na 10."

Paweł, Hydraulik

"JA BYŁEM WYSŁANY PRZEZ JOBFORCE I PRACOWAŁEM NA DWÓCH PROJEKTACH ZAWSZE BYŁEM ZADOWOLONY, KASA SIĘ ZGADZAŁA WARUNKI MIESZKANIOWE BYŁY BARDZO DOBRE I JAK CZASAMI BYŁY JAKIEŚ DROBNE NIEJASNOŚCI Z PRACODAWCĄ TO PANI JOANNA ZAWSZE REAGOWAŁA I BYŁO OK. JESTEM OGÓLNIE POZYTYWNIE ZASKOCZONY JAKOŚCIĄ OBSŁUGI I PRACY"

Leszek, Hydraulik
Cresta Social Messenger