Tłumaczenie CV, LM, profilu LinkedIn

Jeżeli poważnie myślisz o podjęciu pracy za granicą, powinieneś mieć przygotowane dokumenty w co najmniej dwóch wersjach językowych – polskiej i angielskiej. Jednak warto mieć także dokumenty w wersji językowej odpowiedniej dla kraju, w którym poszukujesz pracy.

Nawet w sytuacji, gdy w ogłoszeniu wymagana jest tylko wersja polska, to warto mieć przygotowane wszystkie trzy. W jakim celu? Pracodawca w każdej chwili może poprosić Cię o wersję obcojęzyczną. Wówczas nie musisz pilnie poszukiwać kogoś, kto „na wczoraj” przetłumaczy dokumenty. Pozwala to uniknąć stresu, a przedłożenie pracodawcy trzech wersji językowych pokazuje Twój profesjonalizm.

Dlaczego powinieneś nam zlecić tłumaczenie swoich dokumentów?

  • pracują u nas absolwenci studiów filologicznych specjalizujący się w tłumaczeniach,
  • współpracujemy z tłumaczami na co dzień zajmującymi się przekładem,
  • jesteśmy w stałym kontakcie z osobami stale mieszkającymi za granicą, m.in. w Norwegii, które biegle posługują się językami obcymi,
  • doskonale znane nam są standardy tłumaczeń dokumentów związanych z rekrutacją.

Pytania lub wątpliwości? Zadzwoń do nas lub skorzystaj z formularza kontaktowego. Konsultacje oraz wycena tłumaczenia są darmowe.

Cennik

Referencje

"Wszystko na pięć, wszystkie detale uzgodnione na spotkaniu rekrutacyjnym mialy potwierdzenie na miejscu pracy, polecam"

Marcin, Hydraulik

"Witam wszystkich poszukujących pracy w swojej branży za granicą jeśli cenicie sobie szybką a zarazem konkretną rekrutacje bez zbędnego "owijania w bawełnę", to dobrze trafiliście. Od pewnego czasu współpracuję z Jobforce i dotąd na wszelkie moje pytania, otrzymywałem odpowiedź, zostałem wysłany do pracy jako elektryk i również jestem mile zaskoczony, z całą pewnością mogę polecić wam takiego Pracodawce."

Paweł, Elektryk

"Pracuje tu na kontrakcie dzięki firmie Jobforce. Jest wszystko w porządku ze strony firmy, bardzo miła Pani Joanna, która potrafi wszystko przygotować w odpowiednim czasie. Jest sumienną osobą, a co ważne konkretną, też po jakimś czasie interesuje się pracownikami czy wszystko jest tak jak powinno być."

Mariusz, Elektryk

"Wyjechałem do Norwegii dzięki Job Force z praca trafiłem w dziesiątkę . Wszystko co wcześniej było uzgodnione wszelkie informacje zgadzały się . Po 3 miesiącach próbnych była podwyżka . W razie pytań zawsze można zadzwonić nawet w trakcie pracy do Pani Joanny także pomagała i odpowiadała na każde pytanie . Polecam naprawdę warto , jeżeli szukacie dobrej pracy bez żadnych kombinacji i dopiero zaczynacie lub chcecie wyjechać to moja opinia 10 na 10."

Paweł, Hydraulik

"JA BYŁEM WYSŁANY PRZEZ JOBFORCE I PRACOWAŁEM NA DWÓCH PROJEKTACH ZAWSZE BYŁEM ZADOWOLONY, KASA SIĘ ZGADZAŁA WARUNKI MIESZKANIOWE BYŁY BARDZO DOBRE I JAK CZASAMI BYŁY JAKIEŚ DROBNE NIEJASNOŚCI Z PRACODAWCĄ TO PANI JOANNA ZAWSZE REAGOWAŁA I BYŁO OK. JESTEM OGÓLNIE POZYTYWNIE ZASKOCZONY JAKOŚCIĄ OBSŁUGI I PRACY"

Leszek, Hydraulik
Cresta Social Messenger