Tworzenie CV, Listu Motywacyjnego oraz profilu na LinkedIn

Pierwsze wrażenie i pierwszy kontakt są najważniejsze. Badania pokazują, że ok. 11 sekund powinno wystarczyć na przekonanie rekrutera do kontaktu z kandydatem. 1% wrażenia daje 99% efektu. Dlatego tak istotne jest posiadanie profesjonalnie przygotowanego CV.
Powinna to być Twoja najlepsza wizytówka. Zwłaszcza w sytuacji, gdy rekruter nie widzi Cię osobiście, a ma w rękach Twoje CV. Nawet najlepszy fachowiec musi mieć opracowany życiorys. Dzięki temu szanse na zdobycie pracy wyraźnie się zwiększają.

W Jobforce stworzyliśmy usługę tworzenia i korekty CV. Wiemy, na co uwagę zwracają pracodawcy i co powinno się znaleźć w życiorysie, aby przyciągnął uwagę rekrutera.

Co to jest LinkedIn? 

Niezwykle popularny portal internetowy, który jest bardzo pomocy w poszukiwaniu pracy oraz dokumentowaniu swoich dotychczasowych dokonań. W sposobie działania przypomina Facebooka, ale różni się tym, że skupia się głównie na kontaktach biznesowych, a zamieszczane w nim treści mają charakter służbowy.

Poprzez LinkedIn łatwo nawiązać kontakty z rekruterami lub właścicielami firm oraz śledzić publikowane przez nich oferty pracy. W znalezieniu nowego zatrudnienia bardzo pomaga też współpraca i relacje z pracownikami z danej branży.

LinkedIn jest bardzo wysoko pozycjonowany w Google. Dzięki temu rekruter po wpisaniu Twoich danych w wyszukiwarce szybko trafi na Twój profil. A odpowiednie „sprzedanie siebie” na LinkedIn zwiększa szanse na zatrudnienie. Profil na tym portalu działa jak internetowe CV. Aż 94% rekruterów, w tym Jobforce, korzysta z tego narzędzia do wyszukiwania kandydatów do pracy.

Pytania lub wątpliwości? Zadzwoń do nas lub skorzystaj z formularza kontaktowego.

Cennik

Referencje

"Wszystko na pięć, wszystkie detale uzgodnione na spotkaniu rekrutacyjnym mialy potwierdzenie na miejscu pracy, polecam"

Marcin, Hydraulik

"Witam wszystkich poszukujących pracy w swojej branży za granicą jeśli cenicie sobie szybką a zarazem konkretną rekrutacje bez zbędnego "owijania w bawełnę", to dobrze trafiliście. Od pewnego czasu współpracuję z Jobforce i dotąd na wszelkie moje pytania, otrzymywałem odpowiedź, zostałem wysłany do pracy jako elektryk i również jestem mile zaskoczony, z całą pewnością mogę polecić wam takiego Pracodawce."

Paweł, Elektryk

"Pracuje tu na kontrakcie dzięki firmie Jobforce. Jest wszystko w porządku ze strony firmy, bardzo miła Pani Joanna, która potrafi wszystko przygotować w odpowiednim czasie. Jest sumienną osobą, a co ważne konkretną, też po jakimś czasie interesuje się pracownikami czy wszystko jest tak jak powinno być."

Mariusz, Elektryk

"Wyjechałem do Norwegii dzięki Job Force z praca trafiłem w dziesiątkę . Wszystko co wcześniej było uzgodnione wszelkie informacje zgadzały się . Po 3 miesiącach próbnych była podwyżka . W razie pytań zawsze można zadzwonić nawet w trakcie pracy do Pani Joanny także pomagała i odpowiadała na każde pytanie . Polecam naprawdę warto , jeżeli szukacie dobrej pracy bez żadnych kombinacji i dopiero zaczynacie lub chcecie wyjechać to moja opinia 10 na 10."

Paweł, Hydraulik

"JA BYŁEM WYSŁANY PRZEZ JOBFORCE I PRACOWAŁEM NA DWÓCH PROJEKTACH ZAWSZE BYŁEM ZADOWOLONY, KASA SIĘ ZGADZAŁA WARUNKI MIESZKANIOWE BYŁY BARDZO DOBRE I JAK CZASAMI BYŁY JAKIEŚ DROBNE NIEJASNOŚCI Z PRACODAWCĄ TO PANI JOANNA ZAWSZE REAGOWAŁA I BYŁO OK. JESTEM OGÓLNIE POZYTYWNIE ZASKOCZONY JAKOŚCIĄ OBSŁUGI I PRACY"

Leszek, Hydraulik
Cresta Social Messenger