Strefa pracodawcy

Mamy bogatą bazę kandydatów, wśród których na pewno są nowi pracownicy twojej firmy

50% kwalifikacji pracownika + 50% odpowiedniej osobowości pracownika = 100% sukcesu

Jobforce dynamicznie rozwija się na polskim i zagranicznym rynku. W tym czasie współpracowaliśmy z ogromną grupą pracowników. Dzięki temu dysponujemy pokaźną bazą kandydatów o różnych kwalifikacjach i predyspozycjach. Przede wszystkim skupiamy się na osobach z kilkuletnim udokumentowanym doświadczeniem w zawodzie oraz ze znajomością języka angielskiego lub norweskiego. Cenne jest także doświadczenie nabyte w Skandynawii oraz dyplom ukończenia szkoły w zawodzie.

Po spełnieniu podstawowych wymagań każdy pracownik przechodzi przez „Interview”, czyli rozmowę kwalifikacyjną. W jej trakcie sprawdzamy szczegółowe informacje dotyczące kwalifikacji. Jeżeli Klient wymaga znajomości języka angielskiego, to część rozmowy z kandydatem prowadzimy w tym języku.

Nasza agencja pracy znajdzie odpowiednich kandydatów do Twojej firmy.

Rekrutacja to trudny i złożony proces, który wymaga od firmy rekrutującej odpowiednich predyspozycji oraz znajomości właściwych technik. Doświadczenie naszego zespołu pozwala dokładnie ocenić i zdefiniować potrzeby danej firmy oraz dopasować najlepszych kandydatów do stanowiska pracy. Do tego jednak potrzebna jest ścisła współpraca oraz precyzyjne określenie wymagań przez naszych partnerów. Każdy z nich ma do dyspozycji naszą bogatą bazę pracowników. Od maja 2016 roku współpracujemy też z kilkunastoma wiodącymi agencjami pracy z Norwegii.

Chcesz zapytać o szczegóły?

Referencje

"Wszystko na pięć, wszystkie detale uzgodnione na spotkaniu rekrutacyjnym mialy potwierdzenie na miejscu pracy, polecam"

Marcin, Hydraulik

"Witam wszystkich poszukujących pracy w swojej branży za granicą jeśli cenicie sobie szybką a zarazem konkretną rekrutacje bez zbędnego "owijania w bawełnę", to dobrze trafiliście. Od pewnego czasu współpracuję z Jobforce i dotąd na wszelkie moje pytania, otrzymywałem odpowiedź, zostałem wysłany do pracy jako elektryk i również jestem mile zaskoczony, z całą pewnością mogę polecić wam takiego Pracodawce."

Paweł, Elektryk

"Pracuje tu na kontrakcie dzięki firmie Jobforce. Jest wszystko w porządku ze strony firmy, bardzo miła Pani Joanna, która potrafi wszystko przygotować w odpowiednim czasie. Jest sumienną osobą, a co ważne konkretną, też po jakimś czasie interesuje się pracownikami czy wszystko jest tak jak powinno być."

Mariusz, Elektryk

"Wyjechałem do Norwegii dzięki Job Force z praca trafiłem w dziesiątkę . Wszystko co wcześniej było uzgodnione wszelkie informacje zgadzały się . Po 3 miesiącach próbnych była podwyżka . W razie pytań zawsze można zadzwonić nawet w trakcie pracy do Pani Joanny także pomagała i odpowiadała na każde pytanie . Polecam naprawdę warto , jeżeli szukacie dobrej pracy bez żadnych kombinacji i dopiero zaczynacie lub chcecie wyjechać to moja opinia 10 na 10."

Paweł, Hydraulik

"JA BYŁEM WYSŁANY PRZEZ JOBFORCE I PRACOWAŁEM NA DWÓCH PROJEKTACH ZAWSZE BYŁEM ZADOWOLONY, KASA SIĘ ZGADZAŁA WARUNKI MIESZKANIOWE BYŁY BARDZO DOBRE I JAK CZASAMI BYŁY JAKIEŚ DROBNE NIEJASNOŚCI Z PRACODAWCĄ TO PANI JOANNA ZAWSZE REAGOWAŁA I BYŁO OK. JESTEM OGÓLNIE POZYTYWNIE ZASKOCZONY JAKOŚCIĄ OBSŁUGI I PRACY"

Leszek, Hydraulik
Cresta Social Messenger