Napisz do nas

Dokumenty potrzebne do uzyskania certyfikatu DSB prosimy kierować na adres: dsb@jobforce.pl

Listę dokumentów można znaleźć w poprzedniej podstronie – DSB – co to jest i jak je uzyskać. 

UWAGA! Przed skompletowaniem dokumentów prosimy o kontakt.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt: 
+48 798321128

Przesyłając dokumenty na wskazany adres e-mail: dsb@jobforce.pl wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Jobforce Sp. z o.o. swoich danych osobowych, w celu stworzenia pełnej dokumentacji potrzebnej do uzyskania norweskiego certyfikatu elektrycznego DSB. Administratorem danych osobowych jest Jobforce Sp. z o.o. z siedzibą w Radomiu (26-616) przy ul. Wierzbicka 26/44 lok. 2. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści swoich danych, poprawiania ich oraz usunięcia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celu.

Referencje

"Wszystko na pięć, wszystkie detale uzgodnione na spotkaniu rekrutacyjnym mialy potwierdzenie na miejscu pracy, polecam"

Marcin, Hydraulik

"Witam wszystkich poszukujących pracy w swojej branży za granicą jeśli cenicie sobie szybką a zarazem konkretną rekrutacje bez zbędnego "owijania w bawełnę", to dobrze trafiliście. Od pewnego czasu współpracuję z Jobforce i dotąd na wszelkie moje pytania, otrzymywałem odpowiedź, zostałem wysłany do pracy jako elektryk i również jestem mile zaskoczony, z całą pewnością mogę polecić wam takiego Pracodawce."

Paweł, Elektryk

"Pracuje tu na kontrakcie dzięki firmie Jobforce. Jest wszystko w porządku ze strony firmy, bardzo miła Pani Joanna, która potrafi wszystko przygotować w odpowiednim czasie. Jest sumienną osobą, a co ważne konkretną, też po jakimś czasie interesuje się pracownikami czy wszystko jest tak jak powinno być."

Mariusz, Elektryk

"Wyjechałem do Norwegii dzięki Job Force z praca trafiłem w dziesiątkę . Wszystko co wcześniej było uzgodnione wszelkie informacje zgadzały się . Po 3 miesiącach próbnych była podwyżka . W razie pytań zawsze można zadzwonić nawet w trakcie pracy do Pani Joanny także pomagała i odpowiadała na każde pytanie . Polecam naprawdę warto , jeżeli szukacie dobrej pracy bez żadnych kombinacji i dopiero zaczynacie lub chcecie wyjechać to moja opinia 10 na 10."

Paweł, Hydraulik

"JA BYŁEM WYSŁANY PRZEZ JOBFORCE I PRACOWAŁEM NA DWÓCH PROJEKTACH ZAWSZE BYŁEM ZADOWOLONY, KASA SIĘ ZGADZAŁA WARUNKI MIESZKANIOWE BYŁY BARDZO DOBRE I JAK CZASAMI BYŁY JAKIEŚ DROBNE NIEJASNOŚCI Z PRACODAWCĄ TO PANI JOANNA ZAWSZE REAGOWAŁA I BYŁO OK. JESTEM OGÓLNIE POZYTYWNIE ZASKOCZONY JAKOŚCIĄ OBSŁUGI I PRACY"

Leszek, Hydraulik
Cresta Social Messenger