Tworzenie CV, Listu Motywacyjnego. oraz profilu na LinkedIn.

Job Force

Pierwsze wrażenie i pierwszy kontakt są najważniejsze. Badania pokazują, że ok. 11 sekund powinno wystarczyć na przekonanie rekrutera do kontaktu z kandydatem. 1% wrażenia daje 99% efektu. Dlatego tak istotne jest posiadanie profesjonalnie przygotowanego CV.
Powinna to być Twoja najlepsza wizytówka. Zwłaszcza w sytuacji, gdy rekruter nie widzi Cię osobiście, a ma w rękach Twoje CV. Nawet najlepszy fachowiec musi mieć opracowany życiorys. Dzięki temu szanse na zdobycie pracy wyraźnie się zwiększają.

W Jobforce stworzyliśmy usługę tworzenia i korekty CV. Wiemy, na co uwagę zwracają pracodawcy i co powinno się znaleźć w życiorysie, aby przyciągnął uwagę rekrutera.

 

Co to jest LinkedIn? 

Niezwykle popularny portal internetowy, który jest bardzo pomocy w poszukiwaniu pracy oraz dokumentowaniu swoich dotychczasowych dokonań. W sposobie działania przypomina Facebooka, ale różni się tym, że skupia się głównie na kontaktach biznesowych, a zamieszczane w nim treści mają charakter służbowy.

Poprzez LinkedIn łatwo nawiązać kontakty z rekruterami lub właścicielami firm oraz śledzić publikowane przez nich oferty pracy. W znalezieniu nowego zatrudnienia bardzo pomaga też współpraca i relacje z pracownikami z danej branży.

LinkedIn jest bardzo wysoko pozycjonowany w Google. Dzięki temu rekruter po wpisaniu Twoich danych w wyszukiwarce szybko trafi na Twój profil. A odpowiednie „sprzedanie siebie” na LinkedIn zwiększa szanse na zatrudnienie. Profil na tym portalu działa jak internetowe CV. Aż 94% rekruterów, w tym Jobforce, korzysta z tego narzędzia do wyszukiwania kandydatów do pracy.

 

Pytania lub wątpliwości? Zadzwoń do nas lub skorzystaj z formularza kontaktowego.

Jobforce Biuro Pośrednictwa Pracy
ul. Andrzeja Struga 26/28 pok. 223
26-609 Radom

Pon.- Pt. :
8:00 - 16:00