STREFA PRACODAWCY

Mamy bogatą bazę kandydatów, 
wśród których na pewno
są nowi pracownicy Twojej firmy.

50% kwalifikacji pracownika + 50% odpowiedniej osobowości pracownika = 100% sukcesu

Jobforce dynamicznie rozwija się na polskim i zagranicznym rynku. W tym czasie współpracowaliśmy z ogromną grupą pracowników. Dzięki temu dysponujemy pokaźną bazą kandydatów o różnych kwalifikacjach i predyspozycjach. Przede wszystkim skupiamy się na osobach z kilkuletnim udokumentowanym doświadczeniem w zawodzie oraz ze znajomością języka angielskiego lub norweskiego. Cenne jest także doświadczenie nabyte w Skandynawii oraz dyplom ukończenia szkoły w zawodzie.

Po spełnieniu podstawowych wymagań każdy pracownik przechodzi przez „Interview”, czyli rozmowę kwalifikacyjną. W jej trakcie sprawdzamy szczegółowe informacje dotyczące kwalifikacji. Jeżeli Klient wymaga znajomości języka angielskiego, to część rozmowy z kandydatem prowadzimy w tym języku. 

Nasza agencja pracy znajdzie odpowiednich kandydatów do Twojej firmy.

Rekrutacja to trudny i złożony proces, który wymaga od firmy rekrutującej odpowiednich predyspozycji oraz znajomości właściwych technik. Doświadczenie naszego zespołu pozwala dokładnie ocenić i zdefiniować potrzeby danej firmy oraz dopasować najlepszych kandydatów do stanowiska pracy. Do tego jednak potrzebna jest ścisła współpraca oraz precyzyjne określenie wymagań przez naszych partnerów. Każdy z nich ma do dyspozycji naszą bogatą bazę pracowników. Od maja 2016 roku współpracujemy też z kilkunastoma wiodącymi agencjami pracy z Norwegii.

Chcesz zapytać o szczegóły?

tłumaczenie CV na norweski

Jobforce Biuro Pośrednictwa Pracy
ul. Andrzeja Struga 26/28 pok. 223
26-609 Radom

Pon.- Pt. :
8:00 - 16:00